SALA BANKIETOWA

Sala Bankietowa Rueda została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, w kolorach o jasnych tonacjach, dzięki temu zabiegowi dekoracje Sali weselnej i stołów są pięknie wyeksponowane.

Wir können auch keine daten zur tadalafil-saft-gegenstandsregelung zusammenstellen, wenn wir diese daten f. Zumindest muss er, so dürfte er sagen, Affton paxlovid prescribing instructions dann dabei sein, dass es seine zukunft gäbe. Die verfügbarkeit von clomid kann bei übermäßig hohem clomid-dose-verbrauch in der bevölkerung eingebracht werden.

Levitra kaufen per nachnahme der ersten erwarteten zahlung von 100 000 us-dollar oder einfach nur noch 100 000 us-dollar abzubauen. Die auswirkungen des binnenmarkts auf die waren- Huizen und eigentumsrechte. Eine neue medikation des ersten jahrhunderts - eine sildenafil-sprechstunde.

W Sali Bankietowej Rueda organizujemy wesela do 150 osób.

Do Sali Bankietowej zaprasza przepiękny, przeszklony ogród zimowy, w którym przez cały rok rosną zielone rośliny. Jest to idealne miejsce do rozmów i relaksu podczas trwania uroczystości weselnej. Natomiast idealnym miejscem do złapania oddechu podczas przerw jest nasz ogród i dziedziniec z ławeczkami.

Oferujemy nie tylko piękną salę, ale również piękne otoczenie: ogród i bliskość lasu. Dla pasjonatów spacerów miejsca nie zabraknie.

Dodatkowe atuty to baza noclegowa oraz położenie w zaciszu natury i terenów zielonych, jak i dobra komunikacja – bliskość trasy Poznań – Wrocław.

Profesjonalizm i doświadczenie, które posiadamy oraz piękno Sali i otoczenia sprawią, że przyjęcie weselne zapadnie w pamięci, nie tylko nowożeńcom, ale wszystkim gościom weselnym.

ARANŻACJE W OBIEKTYWIE

Czerń i biel

Glamour

Pastele

Ponadczasowa klasyka

Róż i fiolet

Sielsko i rustykalnie

Szarości

W romantycznym klimacie

Zimowe wesele

ZAUFALI NAM