O OBIEKCIE

Rueda to obiekt, który dysponuje salą bankietową, salami konferencyjnymi, hotelem, SPA, wigwamem oraz przepięknym otoczeniem. Dzięki temu posiada wspaniałe warunki do organizowania wesel, imprez okolicznościowych, konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych.

Zapewniamy także wspaniałe warunki dla gości hotelowych. Wypoczynek u Nas, to wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od zgiełku i hałasu. To świeże powietrze, bliskość natury i relaks przy basenie lub w SPA.

SALA BANKIETOWA

Sala Bankietowa Rueda została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, w kolorach o jasnych tonacjach, dzięki temu zabiegowi dekoracje Sali weselnej i stołów są pięknie wyeksponowane.

SALE KONFERENCYJNE

Sale konferencyjne RUEDA to doskonałe miejsce do zorganizowana konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń i warsztatów.

Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi. Jedną dużą i przestronną
oraz mniejszą przeznaczoną do bardziej kameralnych spotkań.

HOTEL

Hotel Rueda to 90 miejsc noclegowych. Pokoje 1, 2 lub 3 osobowe wyposażone w łazienkę z prysznicem, TV, dostęp do Internetu wi-fi.

RUEDA SPA

SPA zostało zaprojektowane z myślą o relaksie dla ciała i ducha, dlatego kolory pomieszczeń to kolory ziemi: szary, brązowy, piaskowy oraz elementy drewniane.

WIGWAM

Wigwam Rueda to drewniany szałas, który znajduje się w ogrodzie. Jego wnętrze to bielone drewno i nastrojowe oświetlenie.

ZAUFALI NAM